6 Aralık 2023

Sünnet Şöleni’nde 493 çocuk sünnet edildi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi ve Erciyes Anadolu Holding tarafından düzenlenen Sünnet Şöleni’nde 493 çocuk erkekliğe ilk adımı attı.
Büyükşehir Belediyesi ve Erciyes Anadolu Holding işbirliğinde Sünnet Şöleni düzenlendi. Gerçekleşen şölene Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Bakir Ersoy, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Erciyes Anadolu Holding CEO’su Alpaslan Baki Ertekin, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yalçın, Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy ve sünnet olacak çocukların aileleri ile davetliler katıldı. Masaları tek tek gezen ve çocuklarla yakından ilgilenen Başkan Büyükkılıç, ailelere de ‘hayırlı olsun’ temennisinde bulundu. 493 çocuğun sünnet olduğu Sünnet Şöleni’nde konuşan Başkan Büyükkılıç; “Bizlerin birlik, beraberlik içerisinde olmasını sağlayan, sünnet olan yavrularımız ve ailelerini ayrı ayrı selamlıyorum. Böyle anlamlı ve önemli çalışma, Kayseri Büyükşehir Belediyemiz ve Erciyes Anadolu Holding’in işbirliği ile gerçekleşiyor. Biz sizleri seviyoruz, sizlerin hizmetkârıyız. Sosyal sorumluluk anlayışı içerisinde yapmış olduğu destekler ve vermiş olduğu katkılarından dolayı Erciyes Anadolu Holding’imizin yönetim kurulu başkanı, CEO’su ve dostlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Birliğin, beraberliğin, dayanışmanın bereketini yaşıyoruz” ifadelerini kullandı. Kayseri Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde 16 ilçe belediyesi ile kardeşler topluluğu vurgusu yapan Büyükkılıç, sözlerini şöyle sürdürdü;
“Önemli olan ay yıldızlı Türk bayrağımıza, vatanımıza, milletimize, devletimize, inancımıza sahip çıkmak suretiyle dayanışma içerisinde çalışmalarımızı sürdürmektir. Bizlerin geleceği olan sizlerin o güzel yavrularının daha konforlu, daha huzurlu, daha imkânları olan bir ortamı sağlamayı sadece bizler değil, hep beraber sağlayacağız. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Biz Kayseri Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde, 16 ilçe belediye başkanı ile adeta kardeşler topluluğuyuz. Kardeşler topluluğunu bereketlendiren bir de Sayın Valimiz oldu. Her zaman sıcakkanlılığıyla, anında kararlarıyla bizleri yüreklendiren, ‘hemen yaparız’ anlayışıyla Sayın Valimize saygılarımızı bir kez daha sunuyorum, iyi ki var.”

Yazarlarımızın diğer yazıları için tıklayınız.
follow me