17 Mart 2024

İYİ PARTİLİ SEDAT KILINIÇ’I TURAN MAHALLESİ HALKI BAĞRINA BASTI

İYİ PARTİLİ SEDAT KILINÇ TURAN MAHALLESİNDE COŞKUYLA KARŞILANDI

İYİ Parti Melikgazi Belediye Başkan Adayı Sedat Kılınıç, Turan Mahallesi sakinleriyle buluştu. Mahalle halkı tarafından coşkuyla karşılanan Kılınç, “Bu seçimde AKP’li belediyeleri artık geride bırakacağız. Çünkü çok yoruldular. Gidip biraz dinlensinler ve bu insanlar neden bizi seçmedi diye düşünsünler. Bu insanlar sizi seçmezler. Neden? Çünkü size yalnızca oy istemek için geldiler. Hizmet açığınız nedir diye gelmediler.” dedi. Kılınç’ın konuşmasını sık sık alkış ve sloganlarla kesildi.

İYİ Parti Melikgazi Belediye Başkan Adayı Sedat Kılınç, İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş ve Teşkilat üyeleri ile birlikte Turan Mahallesine çıkarma yaptı. Turanlılar tarafından coşku ile karşılanan Sedat Kılınç ve beraberindekilere sevgi büyüktü.

Burada çocuk, genç, yaşlı herkes ile tek tek ilgilenen Sedat Kılınç, binlerce kalabalık karşısında miting gerçekleştirdi.

TURANIMIZI SEDAT BAŞKANIMIZ VE SİZLERLE BİRLİKTE KALKINDIRACAĞIZ

Mitingde konuşan İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, “31 Mart tarihinde bir seçime gidiyoruz. Turan halkımızın her zaman yanında yer aldık ve Turanlı vatandaşlarımızda her seçim bizim yanımızda yer aldılar. Sizleri hizmetten mahrum bırakanları sandıkta sizlerin de mahrum bırakacağı biliyoruz. Turanımızı Sedat Başkanımız ve sizlerle birlikte kalkındıracağız” şeklinde konuştu.

SİZLERİ BURALARDA YALNIZ BIRAKTILAR

Daha sonra kürsüye gelen İYİ Parti Melikgazi Belediye Başkan Adayı Sedat Kılınıç, ise “Bu seçimde AKP’li belediyeleri artık geride bırakacağız. Çünkü çok yoruldular. Gidip biraz dinlensinler ve bu insanlar neden bizi seçmedi diye düşünsünler. Bu insanlar sizi seçmezler. Neden? Çünkü size yalnızca oy istemek için geldiler. Hizmet açığınız nedir diye gelmediler. Sizleri buralarda yalnız bıraktılar. Ne yediğiniz, ne içtiğiniz, ne ürettiğiniz, ne kazandığınız, zararınız, karınız kimsenin umurunda olmadı. Turanımızın yaşadığı sorunları biliyoruz. 1 Nisan’da bu sorunları çözmek için kollarımızı sıvıyoruz.  Sizleri burada hizmetsiz bırakıp seçimden seçime hatırlayanlara cevabınızı 31 Mart’ta vereceğinizden kuşkum yok” şeklinde konuştu.

Sedat Kılınıç, ayrıca her zaman destek verdiği Turanspor yönetimi, teknik heyeti ve futbolcularını da unutmayarak başarı dileğinde bulundu.