17 Mart 2024

Yıldız Entegre Kayserili iş ortakları ile iftar yemeğinde buluştu

Yıldız Entegre, her yıl olduğu gibi bu yılda iş ortaklarıyla iftar sofralarında buluşuyor. Ramazan ayı vesilesiyle 10 Mayıs günü Kayseri’nin ünlü restoranı Taş Mekan’da düzenlenen iftar davetinde Yıldız Entegre yöneticileri, 100’e yakın konuğu ağırladı…

Orman ürünleri sektörünün lider şirketi Yıldız Entegre, her Ramazan ayında yurdun birçok yerinde iş ortakları ve çalışanlarının katılımıyla düzenlediği iftar buluşmalarına bu yıl da devam ediyor. Yıldız Entegre, bu geleneğinin Kayseri buluşmasını, 10 Mayıs 2019 tarihinde gerçekleştirdi. Yıldız Entegre Yurtiçi Satış Direktörü Selçuk Ormancı, satış müdürleri, saha yöneticileri ve Yıldız Entegre Pazarlama Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde düzenlenen ve 100’e yakın kişinin katıldığı iftar yemeği, kentin en popüler restoranlarından olan Taş Mekan’da gerçekleştirildi.

Ramazan ayında yurdun dört bir yanında büyük bir özveri ile çalışan iş ortaklarıyla bir araya gelmenin kendileri için çok önemli olduğunu söyleyen Yıldız Entegre Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Ercan Şahin, “Bu vesile ile hem hasret gideriyor hem de Ramazan ayının bereket ve bolluğunu birlikte paylaşıyoruz” dedi. İş ortakları olan bayilerinin Yıldız Entegre’nin sahadaki temsilcileri olduğunu, ürün ve hizmetlerin tüketicilerle buluşmasında çok önemli bir misyon üstlendiklerini belirten Ercan Şahin, “Biz yöneticisiyle, fabrikadaki işçimizle, ürünlerimize hayat veren tasarımcılar ve tüm iş ortaklarımızla birlikte güçlü bir aileyiz. Bu ruhu yaşattığımız sürece güçlü olmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle iftar programımıza katılan herkese teşekkürlerimi sunuyor, daha nice Ramazanlarda birlikte olmayı temenni ediyorum” dedi.

Yazarlarımızın diğer yazıları için tıklayınız.
follow me