17 Mart 2024

Sosyal Tesis atağı

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Mimarsinan Mahallesi’nde yapımı deva eden ve erkeklere özel hizmet verecek olan sosyal tesiste yapılan çalışmaları inceledi. Başkan Çolakbayrakdar, bölge sakinlerinin yaşam standardını yükseltecek hizmetler ürettiklerini söyledi.
Vatandaşlardan gelen talep üzerine Mimarsinan Mahallesi’ne 2 bin 300 metrekare alan üzerinde yapımı devam sosyal tesisi inceleyen Başkan Çolakbayrakdar, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. İnsan odaklı belediyeciliğe öncelik verdiklerini belirten Başkan Çolakbayrakdar, vatandaşların sosyal hayatına renk katmak için modern sosyal tesisler inşa ettiklerini söyledi. Kocasinan’ın hizmet ağının hızla büyüdüğünü vurgulayan Başkan Çolakbayrakdar, şunları söyledi. “Vatandaşlarımıza daha iyi imkanlarda hizmet verebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu doğrultuda mahallelerimize çok sayıda sosyal tesisler kazandırıyoruz. Mimarsinan Mahallemizdeki bu tesisimiz tamamlandığında bu bölgede yaşayan erkeklere hizmet verecek yüzme havuzu, spor salonu ve fitness gibi imkanları olan bir merkez olacak. Tüm vatandaşlarımızın bildiği gibi Kocasinan Akademi çatısı altında eğitimden sanata, spordan kültüre ve el becerileri olmak üzere her alanda faaliyetler yürütmekteyiz. Vatandaşlarımızın hayat boyu sporun içerisinde yer alabilmeleri için bu tesisleri oldukça önemsiyoruz. Daha önce bayanların hizmetine sunduğumuz yüzme havuzu ile birlikte bu tesisin de tamamlanmasıyla bölgemizdeki bir ihtiyacı daha karşılamış olacağız. Tesisimizin şimdiden Kocasinan’ımıza ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.”
Başkan Çolakbayrakdar, ilçenin prestijini artıran ve bölgeyi cazibe merkezi haline getiren hizmetler yapmaya devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

Yazarlarımızın diğer yazıları için tıklayınız.
follow me