17 Mart 2024

MELİKGAZİ’YE KADIN ELİ DEĞECEK

CHP-İYİ

Millet İttifakı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Melikgazi Belediye Başkan Adayı Dr. Sema Karaoğlu, İldem’de yaptığı konuşmada, İldem’in sorunlarını çok iyi bildiğini belirterek, “İldem’i İldemlilrle yöneteceğiz. Melikgazi’ye kadın eli değecek.” Dedi.

Millet İttifakı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Melikgazi Belediye Başkan Adayı Dr. Sema Karaoğlu, esnaf ve oda ziyaretinin ardından nişan törenine katıldı.

Dr. Sema Karaoğlu, Millet İttifakı İyi Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dursun Ataş’ın İldem’deki seçim ofisi açılışına da katılarak İldemlilerle kucaklaştı.

Melikgazi’yi Hep Birlikte Yöneteceğiz

Seçim ofisi açılışında konuşan Dr. Karaoğlu, İldem’in sorunlarını bildiğine dikkat çekerek, “Bu sorunlarınızı sizlere bir kez daha hatırlatıp yaralarınızı deşmeyeceğim. Çünkü yaralarınızı 1 Nisan’dan itibaren hep birlikte saracağız.” Diye konuştu.

4 çocuklu bir ailenin ilk çocuğuyum. Okudum, doktor oldum çok şükür. Bir Cumhuriyet sevdalısı olarak, bir Atatürk kızı olarak bir yerlere geldim. İldem’in sorunlarını çok iyi biliyorum. Bu sorunlarınızı sizlere bir kez daha hatırlatıp yaralarınızı deşmeyeceğim. Çünkü yaralarınızı 1 Nisan’dan itibaren hep birlikte saracağız. Şeffaf bir yönetim için söz verdik, ortak aklı kullanmak için sizlere söz veriyorum. İldem’i İldemlilerle yöneteceğiz, Melikgazi’yi Melikgazililerle birlikte yöneteceğiz. Herkesi insan yerine koyacağız. Başkaları gibi seçimden seçime hatırlamayacak sizlerin arasında olarak ilçemizi yöneteceğiz. Almadığınız hizmetleri, yatırımları, belediye olanaklarını almadığınızı çok iyi biliyorum. İyi Pati Genel Başkanı Sayın meral Akşener ile CHP Genel Başkanı Kemal Sayın Kılıçdaroğlu’nu cezaevi yolunu gösterenler bizlere de oralarda yer açsınlar hep birlikte gidiyoruz. 2 gün sonra benim youtube hesabımı takip edin, bir video yayınlayacağım. Bu videoyu takip edin. Seçime şaibe katabilmek için sürekli sanki Cumhurbaşkanı ile Belediye Başkan Adayları yarışıyor gibi hareket ediyorlar. Bu bir yerel yönetimler seçimi. Yalnızca belediye başkan adaylarının konuşması gerekirken, adaylar projelerini anlatması gerekirken bir noktadan HDP-pkk diye herkesin kafası karıştırılıyor! Hep birlikte daha güzel günler için, değişimin sesi için Melikgazi’ye bir kadın eli değsin, Melikgazi değişsin, Melikgazi merkeze verdiği her hizmeti İldemlilere de versin. Katıldığım televizyon programında bana, ‘Siz Melikgazi’yi alırsınız da Büyükşehir’i başka parti alırsa ne olacak?’ diye sordular. ‘Öyle bir şey olamaz biz Melikgazi’yi aldığımız zaman Büyükşehir’i almış oluyoruz.’ Dedim. Bir taraftan Sayın Binali Yıldırım ‘HDP’lilerin oyuna talibim’ diyor, bir taraftan Sayın Cumhurbaşkanı ‘HDP, pkk’nın siyasal uzantısı’ diyor. İşlerine geldiği gibi bir o yana, bir bu yana konuşup duruyorlar. Sevgili ve değerli İldemliler sizleri Allah’a, kendimi de önce Allah’a sonra da sizlere emanet ediyorum.” Dedi.

Yazarlarımızın diğer yazıları için tıklayınız.
follow me