16 Mart 2024

İlköğretim Öğrencilerine Dergi Hediyesi

DEVELİ BELEDİYE BAŞKANI MEHMET CABBAR, İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MURAT TOPRAK, HAYIRSEVER İŞ İNSANI SUAT KÖYLÜOĞLU, ÖKSÜT MADENCİLİK ÇEVRE VE SOSYAL YÖNETİŞİM DİREKTÖRÜ PELİN USTA ÖZKAYHAN VE HALKLA İLİŞKİLER EKİBİ'NİN KATILIMIYLA TURAN KÖYLÜOĞLU ORTAOKULU'NDA GERÇEKLEŞEN PROGRAMDA, 'MİNİK MADENCİ BİLİM VE DOĞA' DERGİLERİ ÖĞRENCİLERE HEDİYE EDİLDİ. (MAHMUT KILINÇ/KAYSERİ-İHA) Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Toprak, Hayırsever İş İnsanı Suat Köylüoğlu, Öksüt Madencilik Çevre ve Sosyal Yönetişim Direktörü Pelin Usta Özkayhan ve Halkla İlişkiler Ekibi'nin katılımıyla Turan Köylüoğlu Ortaokulu'nda gerçekleşen programda, 'Minik Madenci Bilim ve Doğa' dergileri öğrencilere hediye edildi.

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Toprak, Hayırsever İş İnsanı Suat Köylüoğlu, Öksüt Madencilik Çevre ve Sosyal Yönetişim Direktörü Pelin Usta Özkayhan ve Halkla İlişkiler Ekibi’nin katılımıyla Turan Köylüoğlu Ortaokulu’nda gerçekleşen programda, ‘Minik Madenci Bilim ve Doğa’ dergileri öğrencilere hediye edildi.
Çocuk gelişimi uzmanları desteği ile hazırlanan, çocukların madencilik ve yer bilimleri alanında detaylı bilgi sahibi olmasını amaçlayan Minik Madenci Bilim ve Doğa dergisi, madencilik ve yer bilimleri hakkındaki temel bilgilerin yanı sıra; çocuklar için çok sayıda eğitici oyun ve bulmaca içeriğine de yer veriyor. Madencilik faaliyetleri haricinde; dünyanın oluşumu, volkanlar, fosiller, kristaller, jeotermal, su, ormanlar gibi doğaya ait bilgiler de çocukların anlayacağı eğitim diliyle dergide yer alıyor.