17 Mart 2024

Sen hep 22 yaşındasın

illi Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Twitter’dan, Batman’ın Kozluk ilçesinde 2 yıl önce PKK’lı teröristler tarafından şehit edilen müzik öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın için paylaşımda bulundu.

Bakan Selçuk, paylaşımında “Mağusa Limanı’ yüreğimizin derinliklerinde öyle bir yerde ki artık her tınısında sen varsın. Sen hep 22 yaşında, hep kalbimizdesin. Şehit Aybüke Yalçın öğretmenimizin aziz hatırasında, ebediyete irtihal eden tüm başkahramanlarımızı saygı ve rahmetle anıyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Ziya Selçuk@ziyaselcuk

“Mağusa Limanı” yüreğimizin derinliklerinde öyle bir yerdeki artık her tınısında sen varsın…

Sen hep 22 yaşında, hep kalbimizdesin…

Şehit #AybükeYalçın Öğretmenimizin aziz hatırasında, ebediyete irtihal eden tüm Başkahramanlarımızı saygı ve rahmetle anıyoruz.15,8 B18:14 – 9 Haz 20193.684 kişi bunun hakkında konuşuyorTwitter Reklamları’na ilişkin bilgiler ve gizlilik

Selçuk’un, Yalçın’ın babası Sadık Yalçın’ı arayarak tekrar başsağlığı dileğinde bulunduğu öğrenildi.

Öte yandan, Twitter’da “#AybükeYalçın” etiketiyle yapılan paylaşımlar “Trend Topic (TT)” oldu.

Şehit öğretmen Aybüke Yalçın'ın söylediği türkü yürekleri dağladı
Şehit öğretmen Aybüke Yalçın’ın söylediği türkü yürekleri dağladıŞehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın, bir yıl önce Batman Kozluk’ta PKK’lı teröristlerin saldırısı sonucu henüz 22 yaşındayken şehit edildi. Ondan geriye sınıfta öğrencilerine söylediği bu güzel türkü kaldı.

Yazarlarımızın diğer yazıları için tıklayınız.
follow me