17 Mart 2024

Nursaçan’dan destek

KAYSERİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI TAHİR NURSAÇAN, HACILAR BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ VE CUMHUR İTTİFAKI HACILAR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI BİLAL ÖZDOĞAN'I ZİYARET EDEREK 31 MART YEREL SEÇİMLERİNDE DESTEK VE BAŞARI TEMENNİSİNDE BULUNDU.

Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, Hacılar Belediye Başkan Vekili ve Cumhur İttifakı Hacılar Belediye Başkan Adayı Bilal Özdoğan’ı ziyaret ederek 31 Mart Yerel seçimlerinde destek ve başarı temennisinde bulundu. 
Yönetim Kurulu Üyesi Yavuz Dur ile birlikte Başkan Vekili Özdoğan’a iade-i ziyarette bulunarak Hacılar’a yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eden OSB Başkanı Nursaçan, “Yaptığınız hizmetlerin inşallah artarak devam etmesi beklentisi içinde olduğumuzu ifade etmek isterim. Hacılarımız çok güzide, önemli bir ilçemiz. Hakikaten burada birlik beraberlik, oldukça güzel bir uyum içerisinde hizmetler de devam ediyor. İnşallah önümüzdeki dönemde de daha güzel başarılı gelişmelerin ve hizmetlerin olacağına inancımız tam. Ekibinize ve size de başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu. 
OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan’a yaptığı ziyaret ve destekleri için teşekkür eden Özdoğan ise; “Başkanımızın Organize Sanayisine yaptığı hizmetler ortada. İnşallah yaptığı hizmetler artarak devam edecek. Biz de değerli katkıları ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Cumhur ittifakı adayı olarak Hacılarımızın birlik ve beraberlik içerisinde olduğunun açık göstergesi. Desteklerinden, dualarından dolayı başkanıma, yönetim kurulu üyesi değerli ağabeyimiz Yavuz Dur’a teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 
Yapılan konuşmaların ardından Özdoğan ve Nursaçan, yeni dönemde Hacılar için yapılacak proje ve yatırımlar hakkında görüş alışverişinde bulundular. 

Yazarlarımızın diğer yazıları için tıklayınız.
follow me