28 Ocak 2023

Kocasinan’ın yeni nikah salonu için geri sayım başladı

KOCASİNAN BELEDİYESİ HİZMET BİNASINDA HİZMET VEREN EVLENDİRME MEMURLUĞU VE NİKAH SALONU, DAHA MODERN ORTAMDA DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEK AMACIYLA MEVLANA PARKIN İÇERİSİNDEKİ SOSYAL TESİSE TAŞINIYOR. (İHA/KAYSERİ-İHA) Kocasinan Belediyesi hizmet binasında hizmet veren Evlendirme Memurluğu ve Nikah Salonu, daha modern ortamda daha iyi hizmet verebilmek amacıyla Mevlana Parkın içerisindeki sosyal tesise taşınıyor. Kayseri'ye ve Kocasinan'a yakışır bir nikah salonu yapmak için çalıştıklarını vurgulayan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, "Hemşehrilerim, her zaman her şeyin en iyisini hak ediyor. Bu vesileyle genç çiftlerin, evlilik yolunda attıkları ilk adımda en iyi hizmeti sunacağız" dedi.

Kocasinan Belediyesi hizmet binasında hizmet veren Evlendirme Memurluğu ve Nikah Salonu, daha modern ortamda daha iyi hizmet verebilmek amacıyla Mevlana Parkın içerisindeki sosyal tesise taşınıyor. Kayseri’ye ve Kocasinan’a yakışır bir nikah salonu yapmak için çalıştıklarını vurgulayan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, “Hemşehrilerim, her zaman her şeyin en iyisini hak ediyor. Bu vesileyle genç çiftlerin, evlilik yolunda attıkları ilk adımda en iyi hizmeti sunacağız” dedi.
Mevlana Mahallesi’ndeki Mevlana Parkı içerisinde bulunan tesiste devam eden tadilat ve bakım işlemleri tamamlandıktan sonra nikah işlemlerinin yeni yerinde hizmet vermeye başlayacağını açıklayan Başkan Çolakbayrakdar, yazlık ve kışlık mekan diye iki farklı konseptle hazırlanacak olan yeni yerde genç çiftler, en mutlu evetini çok daha modern bir salonda diyeceğini söyledi.

Yazarlarımızın diğer yazıları için tıklayınız.
follow me