11 Ağustos 2023

KAYMEK Gençlik Merkezleri’nde yeni dönemin ilk ders zili çaldı

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAYSERİ MESLEKİ EĞİTİM VE KÜLTÜR A.Ş. (KAYMEK) GENÇLİK MERKEZLERİ'NDE SINIF VE MEZUN GRUP TÜM ÖĞRENCİLER İÇİN 2022-2023 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI İÇİN İLK DERS ZİLİ ÇALDI. BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAYMEK, DENEME SINAVLARI, TARAMA TESTLERİ VE DERS TAKVİYELERİ İLE ÖĞRENCİLERİ EKSİKSİZ SINAVA HAZIRLAYACAK. (İHA/KAYSERİ-İHA) Büyükşehir Belediyesi Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK) Gençlik Merkezleri'nde sınıf ve mezun grup tüm öğrenciler için 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı için ilk ders zili çaldı. Büyükşehir Belediyesi KAYMEK, deneme sınavları, tarama testleri ve ders takviyeleri ile öğrencileri eksiksiz sınava hazırlayacak.

Büyükşehir Belediyesi Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK) Gençlik Merkezleri’nde sınıf ve mezun grup tüm öğrenciler için 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı için ilk ders zili çaldı. Büyükşehir Belediyesi KAYMEK, deneme sınavları, tarama testleri ve ders takviyeleri ile öğrencileri eksiksiz sınava hazırlayacak.

Genç dostu belediye olarak adından söz ettiren Kayseri Büyükşehir Belediyesi, gençlere yönelik alanlarda desteklerini sürdürüyor. Bu çerçevede Büyükşehir Belediyesi KAYMEK Gençlik Merkezleri’nde 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı için dersler başladı. KAYMEK sınıfları dolup taşarken, öğrencilerin mutlulukları ve heyecanları gözlerinden okundu. Derslerde, uzman eğitmenler tarafından tarama testleri, deneme sınavları, videolu soru çözümleri, ders anlatım videoları ile gençlerin eğitim hayatlarına katkı sağlanıyor. Öğrenciler, Başkan Büyükkılıç başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti. Gençlerin dünyalarını zenginleştirecek her alanda çalışmalar yaptıklarını ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Yeni heyecanlar, yeni umutlar ile yeni Eğitim Öğretim yılımız hayırlı uğurlu olsun. Eğitim azminiz daimi olsun sevgili gençlerimiz ve çocuklarımız iyi ki varsınız, sizleri çok seviyoruz” dedi.

Yazarlarımızın diğer yazıları için tıklayınız.
follow me