22 Mayıs 2022

BÜYÜKŞEHİR, ŞEHİT KOMANDOLAR CADDESİ’Nİ ATATÜRK BULVARI’NA BAĞLAYACAK

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Şehit Komandolar Caddesi’ni Atatürk Bulvarı’na bağlayacak olan yol yapım çalışmalarına hız verdi. Erenköy Mahallesi sınırları içerisinde yürütülen yol yapım çalışmalarının devamı niteliğinde bulunan bölgede, 7 adet yapı ve eklentilerin kaldırılma çalışmaları tamamlandı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç yönetimindeki Kayseri Büyükşehir Belediyesi, şehrin ulaşımını rahatlatmak, konforlu ve güvenli hale getirmek için sürdürdüğü çalışmalarında bir aşamayı daha geride bırakarak inşa edilecek yol önündeki engelleri kaldırdı.

Şehrin ulaşım ağını arttırmak, daha konforlu bir ulaşım sunabilmek adına Melikgazi ilçesi, Erenköy Mahallesi sınırları içerisinde yürütülen yol yapım çalışmalarının devamı niteliğinde bulunan ve Şehit Komandolar Caddesi’ni Atatürk Bulvarı’na bağlayacak olan yolun kullanıma açılması çalışmaları hızlandırıldı.

HAK SAHİPLERİ İLE MAĞDURİYET OLUŞMADAN UZLAŞILDI

Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi’nin Şehit Komandolar Caddesi’ni Atatürk Bulvarı’na bağlayacak olan bağlantı yolu üzerindeki yapı ve eklentiler, hak sahipleri ile gerçekleştirilen görüşmeler sayesinde herhangi bir mağduriyet yaşanmadan uzlaşma ile sonuçlandı.