30 Haziran 2022

Türkiye, kendi geleceğini tehdit eden terör örgütlerine asla sesiz kalmayacaktır.

Kayseri OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan’ın “Barış Pınarı Harekâtı” na Dair Mesajı

Türk Silahlı Kuvvetlerimizce, ülkemizin güneyinde oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla “Barış Pınarı Harekâtı” başlatılmıştır.

Türk milleti, üzerinde sinsice oynanan oyunların farkındadır. Türkiye büyük bir devlettir. Milletimiz büyük bir millettir. Türkiye, kendi geleceğini tehdit eden terör örgütlerine asla sesiz kalmayacaktır.

Milletimizin birliğine, beraberliğine, kardeşliğine ve Türkiye Cumhuriyeti’nin bölünmez bütünlüğüne yönelik yapılan alçakça planlar hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır.

Tarihimiz, hiçbir milletin sahip olmadığı, eşsiz kahramanlık örnekleri ve zaferlerle doludur.

Türkiye Cumhuriyeti, terörü besleyen elleri nerede olursa kıracak ve cezalandıracaktır.  Zira bu güce, kararlılığa ve iradeye sahiptir. 

Gün, birlik ve beraberlik içerisinde olma, ülkemizin yarınki büyük hedeflerine ulaşması için el ele, omuz omuza olma ve kenetlenme günüdür. Millet olarak, “Barış Pınarı Harekâtı” na her türlü desteği vermek hepimizin ortak bir görevidir. İş dünyası tüm imkânları ile devletimizin ve ordumuzun yanındadır.

Allah, kahraman Mehmetçiklerimizin yar ve yardımcısı olsun. Kalbimiz, yüreğimiz ve dualarımız Mehmetçiklerimizle beraberdir. Sefer Bizden, Zafer Allah’tandır.