29 Haziran 2022

HAGİAD YÖNETİMİNDEN ÖZDOĞAN’A TAM DESTEK

Hacılar Belediye Başkan Vekili Bilal Özdoğan’a tüm kesimden destek açıklamaları devam ediyor. Hacılar Genç Sanayici ve İşadamları Derneği (HAGİAD) Yönetimi, Hacılar Belediye Başkan Vekili ve Cumhur İttifakı Hacılar Belediye Başkan Adayı Bilal Özdoğan’a destek ziyaretinde bulundu.

Ak Parti Hacılar İlçe Teşkilatında gerçekleştirilen ziyarete, Ak Parti İlçe Bakanı Ahmet Övüç, Hacılar Belediye Başkan Vekili ve Cumhur İttifakı Hacılar Belediye Başkan Adayı Bilal Özdoğan, HAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Nebi Doğan, Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih Turan, Mehmet İçingir, Murat Baktır, Osman Övüç, Fatih Erkan, Fatih Tuğrul ve Murat Dur ile Ak Parti teşkilatı katıldı.

HAGİAD Yönetim Kurlu Başkanı Mustafa Nebi Doğan burada yaptığı açıklamada, “Hacılarlı Sanayici ve İş Adamları Derneği olarak sizi gönülden destekliyoruz. Hacılarımız için taş üstüne taş koyan insan bizim için çok değerlidir. Sizde daha önce işlerinizi bırakıp buralarda bu görevler için koşturuyorsunuz. Yine aynı şekilde Bilal Başkanımın da bu görev zaten son dönemlerde tamamen üstünde ama daha önceden zaten belediyedeki çalışmalarını da biz önceki dönem Hacılar Belediye Başkanlarımızın yaptıkları üzerine koyarak devam ettiklerini de biliyoruz. İlerleyen dönemde de kendisinin de Hacılar için çok değerli olacağını, Hacılar için kendisinin bir fırsat olacağını düşünüyoruz. Çünkü böyle hem genç hem de background çalışmasıyla, vizyonuyla Hacılar’a önemli hizmetler kazandıracağını görüyoruz. Ben gelmeden öncede bütün projelerine de baktım, okudum. Gerçekten bizleri de heyecanlandırıyor bu işler. Bizde bu dönemde Hacılarlı iş adamları olarak inşallah seçim sonuçlandığında Hacılar için yapabileceğimiz bütün sosyal işlere, sosyal sorumluluk işlerinde, buluşabileceğimiz bütün insanlarla da buluşmak istiyoruz. Bu noktada hem başkanımızı hem de ilçe başkanlığı nazarında da il başkanlığı nazarında size desteklerimizi sunuyoruz. Göreviniz inşallah hayırlı olsun. Sonuçlarda inşallah Hacılarımız için hayırlı olur. Ondan sonrada çalışmalarımıza devam ederiz.” ifadelerini kullandı.

  HAGİAD Yönetiminin destek ziyaretinden memnun olduklarını ifade eden Ak Parti Hacılar İlçe Bakanı Ahmet Övüç ise yaptığı açıklamada, Tabi ki sizin desteğiniz bizim gücümüze güç katacak. Şimdiye kadar birçok mecrada ortak toplantılarımız oldu. İnşallah Allah nasip ederde Bilal Başkanım Belediye Başkanlığını yeniden kazanırsa bu ortak çalışmalarımız yine devam edecek. Sizden her zaman için sizin bilgilerinizden, birikiminizden her zaman için istifade etmek istiyoruz. Zaten şimdiye kadar hep şifai olarak da söylediniz. Bugün ziyaretinizde de bunu göstermiş oldunuz. Desteğinizi her zaman biliyoruz. Ben yönetimdeki tüm arkadaşların hepsini ayrı ayrı biliyoruz, tanıyoruz zaten. Yönetimdeki tüm arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum. Allah razı olsun.” şeklinde konuştu.