24 Mart 2024

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, DEVELİ’DE

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Develi’de Devali Spor Kulübü tarafından bu yıl 6’ncısı düzenlenen geleneksel iftar programına katıldı. Başkan Memduh Büyükkılıç, teravih namazını da Develi’de kıldı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Devali Spor Kulübü tarafından verilen iftara Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar ve Gençlik Spor İl Müdürü Murat Eskici ile birlikte katıldı. İftar öncesi masaları dolaşan Başkan Büyükkılıç, katılımcılarla sohbet etti.

Devali Spor Kulübünün iftarına katılmaktan mutluluk duyduğunu dile getiren Başkan Memduh Büyükkılıç, Kulüp Hocası Ramazan Şimşek’e teşekkür ederek, “Ramazan kardeşimiz çocuklarımızı sadece sportif açıdan yetiştirmiyor. Onların tarihimize, ecdadımıza, inancımıza, Türk Bayrağımıza, vatanımıza, milletimize bağlı nesiller olarak yetişmesi için de örnek bir uygulama sergiliyor” dedi. Başkan Büyükkılıç, doğduğu topraklarda iftar programına katılmaktan duyduğu mutluluğu da dile getirdi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, iftar sonrası teravih namazını eda etmek için, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar ile Develi Çarşı Camii’ne gitti. Başkan Büyükkılıç, namaz sonrası Develi Meydanı’nda vatandaşlarla çay içerek sohbet etti.

Yazarlarımızın diğer yazıları için tıklayınız.
follow me